KAS15AR71H103KT
Productnummer DigiKey
478-KAS15AR71H103KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAS15AR71H103KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAS15AR71H103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAS15AR71H103KT
Beschrijving
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF ±10% 50V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAS15AR71H103KT Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Zachte afsluiting
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Status onderdeel
Actief
Type montage
Capaciteit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,020" (0,50mm)