KAS15AR71H222KT
Productnummer DigiKey
478-KAS15AR71H222KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAS15AR71H222KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAS15AR71H222KTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAS15AR71H222KT
Beschrijving
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 pF ±10% 50V Keramische condensators X7R 0603 (1608 metrisch)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)