KAS21KR72A223KU
Productnummer DigiKey
478-KAS21KR72A223KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAS21KR72A223KUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAS21KR72A223KUDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAS21KR72A223KU
Beschrijving
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.022 µF ±10% 100V Keramische condensators X7R 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAS21KR72A223KU Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Tolerantie
±10%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spanning - nominaal
Dikte (max.)
0,037" (0,94mm)