VA100014A300DL
Productnummer DigiKey
478-2489-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-2489-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VA100014A300DL
Beschrijving
VARISTOR 18.5V 40A AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
18.5 V 40 A Varistor 1 Circuits Through-hole Axiaal
Categorie
Varistorspanning (max.)
20.72 V
Fabrikant
KYOCERA AVX
Stroom - piek
40 A
Serie
Energie
0,1J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
325 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
10 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
14 V
Type montage
Through-hole
Varistorspanning (min.)
16.28 V
Verpakking / doos
Axiaal
Varistorspanning (typ.)
18.5 V