VC121030H620DP
Productnummer DigiKey
478-2527-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-2527-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2527-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VC121030H620DP
Beschrijving
VARISTOR 41V 280A 1210
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
41 V 280 A Varistor 1 Circuits Opbouwmontage, MLCV 1210 (3225 metrisch)
Categorie
Varistorspanning (max.)
45.1 V
Fabrikant
KYOCERA AVX
Stroom - piek
280 A
Serie
Energie
1,2J
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
1850 pF @ 1 kHz
Max. AC-spanning
21 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC-spanning
30 V
Type montage
Opbouwmontage, MLCV
Varistorspanning (min.)
36.9 V
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Varistorspanning (typ.)
41 V