W2F11A4718AT3A is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
KYOCERA AVX
Op voorraad: 6
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
KYOCERA AVX
Op voorraad: 7
Gegevensblad
470 pF Doorvoercondensators 100V 300 mA 600mOhm 0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
AVX Automotive Components
W2F11A4718AT3A
Productnummer DigiKey
W2F11A4718AT3A-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W2F11A4718AT3A
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 470PF 100V 0805
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom
300 mA
Fabrikant
DC-weerstand (DCR) (max.)
600mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Temperatuurcoëfficiënt
C0G, NP0
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Doorvoer
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
Capaciteit
470 pF
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerantie
-20%, +50%
Hoogte (max.)
0,045" (1,14mm)
Spanning - nominaal
100V