W2F15C1028AT1F
Productnummer DigiKey
478-2234-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-2234-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2234-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
W2F15C1028AT1F
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1000PF 50V 0805
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF Doorvoercondensators 50V 300 mA 600mOhm 0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
Categorie
Stroom
300 mA
Fabrikant
KYOCERA AVX
DC-weerstand (DCR) (max.)
600mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Temperatuurcoëfficiënt
X7R
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Doorvoer
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 4 PC-pad
Capaciteit
1000 pF
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerantie
-20%, +50%
Hoogte (max.)
0,045" (1,14mm)
Spanning - nominaal
50V