11-28FS-BD-16
Productnummer DigiKey
11-28FS-BD-16-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
11-28FS-BD-16
Beschrijving
RFI FINGERSTOCK BECU UNPLAT ADH
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RFI Fingerstock Berylliumkoper Ongemetalliseerd Lijm
Categorie
Materiaal
Berylliumkoper
Fabrikant
Leader Tech Inc.
Beplating
Ongemetalliseerd
Verpakking
Bulk
Bevestigingsmethode
Lijm
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 121°C
Type
Fingerstock
Begin houdbaarheid omhulsel
Productiedatum
Breedte
0,280" (7,11mm)
Houdbaarheid omhulsel
24 maanden
Lengte
16,000" (406,40mm)
Opslag-/koeltemperatuur
70°F (21°C)
Hoogte
0,110" (2,79mm)