TGF15-07870787-059
Productnummer DigiKey
1798-1247-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TGF15-07870787-059
Beschrijving
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Thermische pads Pink 199,90mm x 199,90mm Vierkant Plakkend - beide zijden
Categorie
Dikte
0,0591" (1,500mm)
Fabrikant
Leader Tech Inc.
Materiaal
Silicone gevuld met aluminiumoxide
Serie
Lijm
Plakkend - beide zijden
Verpakking
Bulk
Kleur
Pink
Status onderdeel
Actief
Warmteweerstand
1,50°C/W
Type
Gatenvullerblok, blad
Thermische geleiding
1,5W/m-K
Vorm
Vierkant
Houdbaarheid omhulsel
24 maanden
Omtrek
199,90mm x 199,90mm