FGG.0B.302.CLAD56Z
Productnummer DigiKey
FGG.0B.302.CLAD56Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.302.CLAD56Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Aantal posities
2
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
302
Kabelopening
0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C