FGG.0B.304.CLAD32
Productnummer DigiKey
1124-FGG.0B.304.CLAD32-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.304.CLAD32
Beschrijving
Circular Metal
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.304.CLAD32 Modellen
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome
Aantal posities
4
Afscherming
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Nominale stroom (A)
7A
Kabelopening
0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)
Aansluiting
Soldeerhuls
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C