FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
FGG.0B.304.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
1124-1058-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.304.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.304.CLAD52Z Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C