FGG.0B.304.CLAD56 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
ODU
Op voorraad: 2
Gegevensblad
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
FGG_B_series
FGG.0B.304.CLAD56
Productnummer DigiKey
FGG.0B.304.CLAD56-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.304.CLAD56
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.304.CLAD56 Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C