FGG.0B.304.CYCD42Z
Productnummer DigiKey
FGG.0B.304.CYCD42Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.304.CYCD42Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Krimpen
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.304.CYCD42Z Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C