Afbeelding van FGG.0B.305.CLAD22 is niet beschikbaar
FGG.0B.305.CLAD22
Productnummer DigiKey
1124-FGG.0B.305.CLAD22-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.305.CLAD22
Beschrijving
CIRCULAR CONNECTOR
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome
Aantal posities
5
Afscherming
Grootte omhulsel - inzetstuk
305
Nominale stroom (A)
6,5A
Kabelopening
0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm)
Aansluiting
Soldeerhuls
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C