FGG.0B.307.CLAD52Z is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
ODU
Op voorraad: 11
Gegevensblad
7 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
1124-1060-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.307.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
EDA/CAD-modellen
FGG.0B.307.CLAD52Z Modellen
Aantal posities
7
Nominale stroom (A)
2,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
307
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C