FGG.0B.307.CLAD56Z
Productnummer DigiKey
FGG.0B.307.CLAD56Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.0B.307.CLAD56Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
7 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Aantal posities
7
Nominale stroom (A)
2,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
307
Kabelopening
0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C