FGG.1B.304.CLAD62Z
Productnummer DigiKey
FGG.1B.304.CLAD62Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.304.CLAD62Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.304.CLAD62Z Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C