FGG.1B.304.CLAD72Z
Productnummer DigiKey
FGG.1B.304.CLAD72Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.304.CLAD72Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.304.CLAD72Z Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C