FGG.1B.304.CYCD42
Productnummer DigiKey
FGG.1B.304.CYCD42-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.304.CYCD42
Beschrijving
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Krimpen
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.304.CYCD42 Modellen
Aantal posities
4
Nominale stroom (A)
10A
Grootte omhulsel - inzetstuk
304
Kabelopening
0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C