FGG.1B.308.CYCD42Z
Productnummer DigiKey
FGG.1B.308.CYCD42Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.1B.308.CYCD42Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Krimpen
EDA/CAD-modellen
FGG.1B.308.CYCD42Z Modellen
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
308
Kabelopening
0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C