FGG.2B.310.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
FGG.2B.310.CLAD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.2B.310.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.2B.310.CLAD52Z Modellen
Aantal posities
10
Nominale stroom (A)
8A
Grootte omhulsel - inzetstuk
310
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C