FGG.2B.312.CLAD42
Productnummer DigiKey
FGG.2B.312.CLAD42-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.2B.312.CLAD42
Beschrijving
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.2B.312.CLAD42 Modellen
Aantal posities
12
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
312
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C