FGG.2B.312.CLAD92Z
Productnummer DigiKey
FGG.2B.312.CLAD92Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGG.2B.312.CLAD92Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
FGG.2B.312.CLAD92Z Modellen
Aantal posities
12
Nominale stroom (A)
7A
Grootte omhulsel - inzetstuk
312
Kabelopening
0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C