Afbeelding van FNG.0B.307.CLAD52Z is niet beschikbaar
FNG.0B.307.CLAD52Z
Productnummer DigiKey
FNG.0B.307.CLAD52Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FNG.0B.307.CLAD52Z
Beschrijving
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
7 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Categorie
Afwerking contact - mating
Goud
Fabr.
Kleur
Zilver
Serie
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Verpakking
Bulk
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel, koord
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
7
Nominale stroom (A)
2,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
307
Kabelopening
0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C