Afbeelding van FPG.0B.302.CLAD42Z is niet beschikbaar
FPG.0B.302.CLAD42Z
Productnummer DigiKey
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPG.0B.302.CLAD42Z
Beschrijving
INTERCONNECT CIRCULAR
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FPG.0B.302.CLAD42Z Modellen
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Zilver
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Functies
Omhulsel
Aantal posities
2
Afscherming
Grootte omhulsel - inzetstuk
302
Nominale stroom (A)
10A
Type montage
Vrijhangend, rechte hoek
Kabelopening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Aansluiting
Soldeerhuls
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C