PAG.M0.6NL.AC52N is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
ODU
Op voorraad: 0
Gegevensblad
6 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
PAG.M0.6NL.AC52N
Productnummer DigiKey
PAG.M0.6NL.AC52N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.6NL.AC52N
Beschrijving
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.6NL.AC52N Modellen
Kleur
Zwart
Aantal posities
6
Nominale stroom (A)
6A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M06
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C