PAG.M0.8GL.AC52GZ
Productnummer DigiKey
1124-1215-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.8GL.AC52GZ
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.8GL.AC52GZ Modellen
Kleur
Grijs
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M08
Kabelopening
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C