PAG.M0.9NL.AC65N is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
ODU
Op voorraad: 0
Gegevensblad
9 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
PAG.M0.9NL.AC65N
Productnummer DigiKey
PAG.M0.9NL.AC65N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAG.M0.9NL.AC65N
Beschrijving
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAG.M0.9NL.AC65N Modellen
Kleur
Zwart
Aantal posities
9
Nominale stroom (A)
3A
Grootte omhulsel - inzetstuk
M09
Kabelopening
0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C