LTW-K140SZR30
Productnummer DigiKey
LTW-K140SZR30-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LTW-K140SZR30
Beschrijving
LED SZR WARM WHITE 3000K 2SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LED-verlichting SZR Wit, warm 3000K 3,2V 60mA 120° 2-SMD, platte kabels
Categorie
Lumen/watt bij stroom - test
109 lm/W
Fabr.
CRI (kleurweergave-index)
80
Serie
Stroom - max.
80mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Kleur
Verpakking / doos
2-SMD, platte kabels
CCT (K)
3000K
Grootte / afmetingen
0,106" L x 0,055" B (2,70mm x 1,40mm)
Vloeimiddel bij 25 °C, stroom - test
21lm (17lm ~ 25lm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Stroom - test
60mA
Thermische weerstand van verpakking
30°C/W
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,2V