SPD2-150-3P0-R
Productnummer DigiKey
F12050-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-150-3P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 150VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 150 VAC MCOV 3 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-150-3P0-R Modellen
Stroom - ontlading (max.) (8/20 µS)
50 kA
Serie
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
200 kA
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
600 V
1.25 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Basis + module
Aantal polen
3
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
150 VAC