SPD2-350-4P0-R
Productnummer DigiKey
5666-SPD2-350-4P0-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-350-4P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 350VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 350 VAC MCOV 4 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-350-4P0-R Modellen
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
200 kA
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
1 kV
1.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Basis + module
Aantal polen
4
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
350 VAC