SPD2-550-2P0-R
Productnummer DigiKey
5666-SPD2-550-2P0-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-550-2P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 550VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 550 VAC MCOV 2 Pool
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SPD2-550-2P0-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - ontlading (nom.) (8 / 20µS)
20 kA
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Stroom - ontlading (max.) (8/20 µS)
50 kA
Serie
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
200 kA
Verpakking
Bulk
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
2 kV
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - beschermingsniveau (VP) (2416)
2.5 kV
Type
Type 1, type 2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Alleen module
Functies
Externe signalisatiecontacten, thermisch beschermd
Aantal polen
2
Type montage
DIN-rail
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
550 VAC