SPD2-750-2P0-R
Productnummer DigiKey
5666-SPD2-750-2P0-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPD2-750-2P0-R
Beschrijving
SPD TYPE 1/TYPE 2 750VAC MCOV
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Overspanningsbeveiliging (SPD) 750 VAC MCOV 2 Pool
EDA/CAD-modellen
SPD2-750-2P0-R Modellen
Stroom - ontlading (max.) (8/20 µS)
35 kA
Serie
Stroom - Kortsluitingsgraad (SCRR)
200 kA
Spanning - beschermingsgraad (VPR)
2.5 kV
3.4 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Vorm
Alleen module
Aantal polen
2
Spanning - continu bedrijf (max.) (MCOV)
750 VAC