015402.5DR
Productnummer DigiKey
F1225TR-ND - Tape & Reel (TR)
F1225CT-ND - Cut Tape (CT)
F1225DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
015402.5DR
Beschrijving
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.5 A 125 V AC 125 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Vereist houder, opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok met houder
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
015402.5DR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
50A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Smelten I²t
1.029
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
PSE, UL
Type montage
Vereist houder, opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Kleur
Geelbruin
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,383" L x 0,198" B x 0,150" H (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Nominale spanning - AC
125 V
DC koude weerstand
0.0286 Ohms