0215.400MXP
Productnummer DigiKey
F1694-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0215.400MXP
Beschrijving
FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
400 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
1.325
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, SEMKO, UL, VDE
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.5825 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V