0216.100MXP
Productnummer DigiKey
F1704-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0216.100MXP
Beschrijving
FUSE CERAMIC 100MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Smelten I²t
0.0045
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
5.7925 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V