021602.5MXP
Productnummer DigiKey
F1712-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
021602.5MXP
Beschrijving
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.5 A 250 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA
Smelten I²t
2.695
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0584 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V