0217.500TXP
Productnummer DigiKey
0217.500TXP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0217.500TXP
Beschrijving
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Smelten I²t
0.215
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.2065 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V