021701.6HXP
Productnummer DigiKey
F2397-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
021701.6HXP
Beschrijving
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.6 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Smelten I²t
4.615
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0528 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V