0239.250MXP
Productnummer DigiKey
F4734-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0239.250MXP
Beschrijving
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
250 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
0.34
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, KC, UL
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
3.07 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V