0312.125MXP
Productnummer DigiKey
F4779-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0312.125MXP
Beschrijving
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
125 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
7.145 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V