03450601H
03450601H
03450601H
Productnummer DigiKey
F1900-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
03450601H
Beschrijving
FUSE HLDR CART 600V 20A PNL MNT
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zekering Houder 20 A 600V 1 Circuits Cartridge Paneelmontage
Categorie
Voor gebruik met/gerelateerde producten
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Fabr.
Type zekering
Cartridge
Serie
Type zekeringhouder
Houder
Verpakking
Bulk
Aantal circuits
1
Status onderdeel
Actief
Spanning
Type montage
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,187" (4,7mm)
Kaliber zekering
0,25" dia x 1,26" L (6,35mm x 32mm)
Materiaal contact
Messing
Nominale stroom (A)
20 A