043701.5WR
Productnummer DigiKey
F2883TR-ND - Tape & Reel (TR)
F2883CT-ND - Cut Tape (CT)
F2883DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
043701.5WR
Beschrijving
FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 A 63 V AC 63 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
043701.5WR Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
50A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
0.324
Type montage
Opbouwmontage
Goedkeuringsinstantie
CSA, UR
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,064" B x 0,032" H (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Nominale spanning - AC
63 V
DC koude weerstand
0.209 Ohms