051401.6MXP
Productnummer DigiKey
F10119-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
051401.6MXP
Beschrijving
FUSE CERAMIC 1.6A 500VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.6 A 500 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
5kA
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
1.92
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.214 Ohms
Nominale spanning - AC
500 V