051412.5MXP
Productnummer DigiKey
F10135-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
051412.5MXP
Beschrijving
FUSE CERM 12.5A 500VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12.5 A 500 V AC DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
5kA
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
114.0
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0149 Ohms
Nominale spanning - AC
500 V