0603L050SLYR
Productnummer DigiKey
F5760TR-ND - Tape & Reel (TR)
F5760CT-ND - Cut Tape (CT)
F5760DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0603L050SLYR
Beschrijving
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 500 mA Ih Opbouwmontage 0603 (1608 metrisch), hol
EDA/CAD-modellen
0603L050SLYR Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
70 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
350 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), hol
Spanning - max.
6V
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,80mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
500 mA
Dikte (max.)
0,030" (0,75mm)
Stroom - inschakel (It)
1 A
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
50 A