06R155BU is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 3.761
Gegevensblad
Building Automation – Protect/Sense/Control
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
06R155BU
Productnummer DigiKey
06R155BU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
06R155BU
Beschrijving
PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 1.55 A Ih Through-hole Radiaal, schijf
Categorie
Tijd tot inschakelen
2.2 s
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
40 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
100 mOhms
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Verouderd
Type montage
Through-hole
Type
Polymeer
Verpakking / doos
Radiaal, schijf
Spanning - max.
6V
Grootte / afmetingen
0,272" dia x 0,118" Dikte (6,90mm x 3,00mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.55 A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,449" (11,40mm)
Stroom - inschakel (It)
2.7 A
Afstand geleider
0,201" (5,10mm)
Stroom - max.
40 A