0GBC016.H
Productnummer DigiKey
0GBC016.H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0GBC016.H
Beschrijving
FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16A 32VAC AC 32 VDC DC-zekering Cartridge Houder vereist
Categorie
Nominale stroom (A)
16A
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Nominale spanning - AC
32VAC
Serie
Nominale spanning - DC
32 VDC
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Automotive
Status onderdeel
Actief
Functies
Met indicatie
Type montage
Houder vereist
Verpakking / doos
Torpedo
Type zekering
Cartridge
Grootte / afmetingen
0,236" dia x 0,984" L (6,00mm x 25,00mm)