0SPF010.T
Productnummer DigiKey
5666-0SPF010.T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0SPF010.T
Beschrijving
FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10A AC 1kVDC DC-zekering Cartridge Houder vereist
Categorie
Nominale spanning - DC
1kVDC
Fabrikant
Littelfuse Inc.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Toepassingen
Solar (PV - fotovoltaïsch)
Verpakking
Bulk
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, UL, VDE
Status onderdeel
Actief
Breekvermogen bij nominale spanning
20kA
Type montage
Houder vereist
Verpakking / doos
5AG, 10mm x 38mm (midget)
Type zekering
Cartridge
Grootte / afmetingen
0,406" dia x 1,500" L (10,31mm x 38,10mm)
Nominale stroom (A)
10A
DC koude weerstand
0.0125 Ohms